top of page

Nemuno delta, Kuršių marios, Kniaupo įlanka, Minijos ( Mingės ) kaimas, vadinamas "Lietuviškąja Venecija", didžiausia Lietuvoje  Rusnės sala, vieni iš seniausių Lietuvoje pastatytų švyturių, vienintelė Lietuvoje vandens kėlimo stotelė su garo turbina - ir tai tik kelios iš daugelio vietų, kurias būtina aplankyti Pamario krašte.

Atvykę čia galėsite keliauti vandeniu, pamatyti labai retus bei į Raudonąją knygą įrašytus paukščius, vandens gyvūnus, plaukti  laivu po Kuršių marias  ir į Nidą, mėgautis gamta vykstant dviračiais į Ventės Ragą.  Edukacijų metu paragausite prūsiškų valgių, Pamario krašto žuvies. Turėdami puikią patirtį,  galime užtikrinti svečiams paslaugas už geriausią kainą, viską galime pasiūlyti pagal svečio poreikius. Pasistengsime, kad atvykus pas mus, liktų patys gražiausi prisiminimai. O tai, ką gera prisiminti, norisi ir pakartoti. 

Naujovė! Galimybė pasimėgauti mūsų kraštu užsisakant "Vandens taksi". Puikus ir neįprastas būdas pasidžiaugti Šilutės ir jos apylinkės grožiu. 

Pažink Pamarį su ,,Villa Verdainė " !!!

bottom of page